Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки брата Алоїса «На шляху до нової солідарності. Тезе сьогодні» (розмови з Марко Ронкаллі) (Київ, Лисенка)

Дата події: 25.04.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Дух і літера» запрошують на презентацію книжки брата Алоїса «На шляху до нової солідарності. Тезе сьогодні" (розмови з Марко Ронкаллі), що відбудеться 25 квітня. Початок – о 18.30. Учасники: Марина Мартиненко, отець Андрій Дудченко, отець Войчех Сурувка, Марія Мелешко-Судьїна, Костянтин Сігов.

Наскільки смиренна і скромна, настільки ж і світла особистість, брат Алоїс присвятив себе життю за духом та обітницями спільноти Тезе, дбати про які йому заповів її засновник брат Роже. Вперше він береться за книгу, щоб засвідчити про власний життєвий шлях, яким чином він втілює сьогодні заповіданий йому спадок у світі, де зростають різноманітні бар’єри і де воєнні дії та злидні виганяють мешканців із рідних країв.

Брат Алоїс народився в Німеччині у 1954 році. З 1984 року має французьке громадянство. За віросповіданням – католик. Його батьки походять із колишньої Чехословаччини. Після кількаразових коротких перебувань у Тезе, у 1974 році він залишився волонтером-помічником на довший час, а згодом отримав білий одяг. Відтоді він постійно живе в Тезе. Як волонтер, а згодом як брат, він відвідував багато країн Центральної та Східної Європи, щоб підтримувати там християн у час радянських утисків. Згідно з «Правилом Тезе», опублікованим у 1853 році братом Роже, він призначив брата Алоїса своїм наступником зі згоди братів на спільній раді в січні 1998 року. Брат Роже неофіційно обрав його вже 1978 року. В січні 2005 року через похилий вік брат Роже повідомив спільноті, що цього року брат Алоїс займе його місце. В останні роки брат Алоїс був координатором міжнародних молодіжних зустрічей в Тезе та європейських зустрічей молоді в різних великих містах Європи.

Марко Ронкаллі (1959 р. н.) – есеїст, журналіст, спеціалізується на історії Церкви та культури ХХ століття. З 2010 року є президентом Фонду Papa Giovanni XXIII в Берґамо. Автор численних біографій та книг-інтерв’ю.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»