Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Богдана Ославського “Льонтом. Дороги і люди” (Львів)

Дата події: 06.10.2015 18:00

Книгарня “Є” та літературна аґенція “Discursus” запрошують на презентацію книжки Богдана Ославського “Льонтом. Дороги і люди”, яка відбудеться 6 жовтня. Початок — о 18.00.

Льонтом – ходити без діла, вештатися, валандатися. Так кажуть у Великій Кам’янці, що на Франківщині, де почалася дорога Богдана Ославського. Вона привела його від київських електричок через кубанські рівнини й гори Кавказу, піски Кизилкумів і  Каракумів,  базари Самарканда та Бухари, через Ферганську долину знову до України. З рюкзаком, спанням на узбіччях у наметі й готуванням їжі на газовому пальнику. З радістю приймати дароване, ділитися і довіряти. Разом з тим проза Богдана Ославського – більше ніж опис  побаченого  й  почутого.  Це спроба віднайти те загальнолюдське, що єднає українця з  узбеком, казаха з киргизом чи грузина з росіянином. Навіть якщо це здається неможливим.

«Вперше в українській літературі бачу письмо, таке близьке до стилістики Анджея Стасюка, і то до його найтонших, найсвітліших книжок. Мені подобається, що і на моїй землі є хтось, готовий із такою уважністю і вдячністю вирушати в чужі землі, особливо в краї, які не ваблять до себе туристів, бо в них, здавалося б, нíчому вабити. Може здатися, що на всіх пройдених дорогах мало що діється, що в тих далеких землях час майже зупиняється, але автор книжки «Льонтом» має прегарний дар пізнавати і зберігати в пам’яті все побачене й пережите із тихою довірою, любов’ю і спокоєм. Богданове письмо дуже рівне і зріле, і це викликає захват, бо «Льонтом» є його дебютною книжкою. Найменше, що можу зробити, це подякувати за добрий досвід читання. А ще – за Богданів незмарнований дар письма».

Богдана Матіяш

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7
вхід вільний

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»