Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Богдана Мельничука «Остання дорога» (Тернопіль)

Дата події: 22.12.2016 18:00

Книгарня “Є” та видавництво «Крок» запрошують на презентацію книжки Богдана Мельничука «Остання дорога», яка відбудеться 22 грудня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Богдан Мельничук презентує нову книгу «Остання дорога», яка нещодавно побачив світ у тернопільському видавництві «Крок». Роман був нагороджений спеціальною відзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у 2015 році.

Творчість Богдана Мельничука – це частково зізнання на кшталт щоденника, суміш різноманітностей, котрі дають змогу оглянути домену цілого, що вислизає від жанрів певніших. У романі – струнка композиція, чіткий ритм, розклад, розмірність і разом із тим – момент мистецької гри, добрий смак до експерименту, пошук нового. Тексти Б. Мельничука – взірець ємності та стислості слова. Тематика його творчості – глибоке й достовірне розкриття життя сучасного суспільства, безжальний аналіз реальної дійсності.

Богдан Мельничук – письменник, редактор, журналіст, краєзнавець, автор багатьох книг різноманітних жанрів, один із небагатьох сучасних письменників, який пише для театру. Усього поставлено понад 30 його п’єс та інсценізацій. Ініціатор видання і співтворець першого в Україні регіонального чотиритомного “Тернопільського Енциклопедичного Словника”.

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25 44 59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»