Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки архиєпископа Ігоря Ісіченка «На скелі слова. Проповіді на неділі й перехідні свята» (Харків, вул.Сумська 3)

Дата події: 03.10.2017 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Свічадо» запрошує на презентацію книги архиєпископа Ігоря Ісіченка «На скелі Слова. Проповіді на неділі й перехідні свята», що відбудеться 3 жовтня за участю автора. Початок – о 18.00.

До збірника увійшли проповіді, виголошені протягом 2011—2015 рр. на неділі й перехідні свята. Тлумачучи євангельські читання, визначені церковним уставом на кожен із цих днів, проповідник прагне знайти в них поради для сучасника, відповіді на питання, актуальні для українця ХХІ ст. У проповідях знайшли відображення драматичні події суспільної дійсності цієї доби. Книга придасться кожному християнину, котрий прагне до духовного вдосконалення.
Архиєпископ Ігор Ісіченко очолив Харківсько-Полтавську єпархію УАПЦ 12 липня 1993 р. Доктор філологічних наук, професор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Києво-Могилянської академії. Автор книг «Києво-Печерський патерик у літературному процесі кінця XVI – початку XVIII ст. на Україні», «Монашество давнього Єгипту», «Аскетична література Київської Руси», «Духовні виміри барокового тексту», «Війна барокових метафор», підручників з української мови, церковної історії, історії української літератури, катехизму для молоді, збірників проповідей, статей, інтерв’ю.

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Харків
вул. Сумська, 3
м. «Історичний Музей».
Тел.: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»