Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки архімандрита Кирила (Говоруна) «Українська публічна теологія» (Вінниця)

Дата події: 05.07.2017 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Дух і Літера» запрошують на презентацію книжки архімандрита Кирила (Говоруна) «Українська публічна теологія», яка відбудеться 5 липня за участю автора. Початок – о 18.00. Модератор – Назарій Давидовський.

Публічна теологія є дисципліною, що швидко набуває розвитку у провідних академічних осередках світу. Її науковий інструментарій якнайкраще пасує для аналізу українських реалій після Революції Гідності. Саме подія Майдану перебуває у фокусі книги: Майдан як поштовх до виникнення оригінальної української публічної теології, яка не зводиться до вивчення західного досвіду, а й пропонує власний погляд як на українську ситуацію, так і на світові тенденції.

Книга отця Кирила є збіркою текстів, які раніше виходили різними мовами у різних світових виданнях. Зібрані разом, вони утворюють повноцінну книгу з тяглістю думки і аргументації та окреслюють контур української публічної теології як дисципліни, що поєднує у собі традиційне християнське богослов’я, релігієзнавство, соціологію релігії, політологію та філософію.

Архімандрит Кирило (Говорун) – архімандрит, PhD, кандидат богослов'я, старший викладач Стокгольмської школи теології, старший науковий співробітник Центру дослідження релігії факультету філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, науковий співпрацівник Єльського (2012—2014) та Колумбійського університетів (США). Автор численних книг та статей з теології, опублікованих десятками мов світу.

Адреса книгарні «Є»:

м. Вінниця

вул. Соборна, 89.

Тел.: (0432) 52-93-41.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»