Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Антона Санченка “Земля Георгія” (Львів)

Дата події: 15.07.2016 18:00

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію книжки Антона Санченка “Земля Георгія”, що відбудеться 15 липня о 18.00. Модераторка — Галина Крук.

До книжки «Земля Георгія» увійшли шість повістей письменника Антона Санченка, написані ним у різний час. Повісті поєднує тема моря, сили українського характеру та подорожей морем до Грузії. Як стверджує сам автор, у книжці зібрані дуже давні, давні й недавні повісті все про те ж саме — про Грузію: “Принаймні можна порівняти, що хвилювало двадцятисемилітнього автора, і що важливо 50-літньому. І чи пішли роки писання на користь стилю. Грузію на різних етапах миру і війни також можна порівняти й принаймні уявляти, чого слід чекати від війни в Україні. Ну а море — поза часом і поза кордонами, воно і зараз, сподіваюся, таке, попри відібраний у нас Крим».

Під час презентації Антон Санченко та Галина Крук говоритимуть про силу українського характеру, про Україну та Грузію, про пригоди, кораблі та мореплавців, про силу духу й справедливості.

Адреса книгарні«Є»:

просп. Свободи,7.

Тел.: (032) 235 7368

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»