Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Антона Санченка «Земля Георгія» (Київ)

Дата події: 13.07.2016 18:30

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Антона Санченка «Земля Георгія». Модератор — Галина Ткачук.
Захід відбудеться 13 липня. Початок — о 18.30.

До книжки «Земля Георгія», що вийшла у Видавництві Старого Лева, увійшли шість повістей письменника Антона Санченка, написані ним у різний час. Повісті поєднує тема моря, сили українського характеру та подорожей морем до Грузії. Книга заснована на досвіді бувалого мореплавця, якому доводиться зазнати випробувань серед хвиль і на суші. Герої повістей Антона у своїй переважній більшості люди суворі, витривалі, відчайдушні, дотепні й підприємливі. Хоча й серед них трапляється щось таке чужорідне, загрозливе своєю підступністю й лицемірством, як, зрештою, в будь-якому гурті, проте це «щось» каталізує вроджені властивості українського характеру, який перемагає силою справедливості.
«В книжці зібрані дуже давні, давні й недавні повісті все про те ж саме — про Грузію, — говорить Антон Санченко про книжку «Земля Георгія». Принаймні можна порівняти, що хвилювало двадцятисемилітнього автора, і що важливо 50-літньому. І чи пішли роки писання на користь стилю. Грузію на різних етапах миру і війни також можна порівняти й принаймні уявляти, чого слід чекати від війни в Україні. Ну а море — поза часом і поза кордонами, воно і зараз, сподіваюся, таке, попри відібраний у нас Крим».

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
метро «Золоті ворота».

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»