Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Анни Шевченко «Гра» (Київ, Хрещатик)

Дата події: 16.05.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «НОРА-ДРУК» запрошують на презентацію роману Анни К. Шевченко «Гра», яка відбудеться 16 травня. Початок – о 18.30. Модераторка – Аліна Вакуленко.

Анна К. Шевченко — англійська письменниця українського походження. Вона любить розповідати історії для всіх, хто хоче слухати... Одна з цих історій, роман «Спадок» (в Україні вийшов у 2014 р.), опублікований у 12 країнах, був номінований на премію Джорджа Оруелла у Великобританії і увійшов у шорт-лист двох премій у Франції.

Дія роману «Гра» відбувається на різних континентах. Двадцять пять років тому четверо друзів закінчили школу, повязані таємницею, що призвела до трагедії. Тепер вони зустрічаються, щоб завершити розпочату в юності гру. Правила ті самі, але учасники вже дорослі і ставки набагато вищі. Гравці змушені відкрити забуті сторінки історії: Кримської конференції 1945 року, де три світові лідери поділили світ і створили нову карту Європи після Другої світової війни.

Основні події роману повязані з Кримом і Одесою. Написаний у 2012 році роман ніби передбачає трагічні події анексії Криму і дає несподіваний натяк на розв'язання кримської проблеми.

Aнна Шевченко — авторка двох романів і двох книжок з культурології. Живе у Лондоні, знає 7 іноземних мов, як фахівець з конфліктології працювала в 32 країнах світу.

Модераторка – головна редакторка Першого каналу Українського радіо Аліна Акуленко.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Хрещатик, 46,
м. «Театральна».
Тел.: (044) 337 97 72

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»