Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Анни-Лєни Лаурен «У горах всі рівні» (Київ)

Дата події: 17.04.2012 18:00

Книгарня «Є» та видавицтво «Піраміда» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні запрошують на презентацію книжки Анни-Лєни Лаурен «У горах всі рівні: Про Кавказ і його народи», яка відбудеться 17 квітня.

Початок — о 18:00.

Фінська письменниця і журналістка Анна-Лєна Лаурен яскраво відображає в своїй книзі ситуацію на Північному Кавказі, де панують жорсткі й мудровані неписані правила людського співіснування, а поняття сумління і честі ставляться понад життям і смертю. Окрім Грузії, Абхазії і Південної Осетії, вона захопливо і цікаво описує своє перебування ще в п’яти республіках, які є частинами Російської Федерації, — Дагестан, Чечня, Інгушетія, Північна Осетія і Кабардино-Балкарія, де проблеми з порушеннями прав людини найбільші.
Книга дозволяє краще пізнати Кавказ та його багатогранні культури і традиції, а особливо корисною є для журналістів-міжнародників.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and Piramida Publishers, with support from the Embassy of Finland, are pleased to invite you to a presentation of Anna-Lena Laur?n’s book U horakh vsi rivni: Pro Kavkaz i yoho narody (“In the Mountains There Are No Masters: On the Caucasus and Its Nations”).

Beginning at 18:00.

The Finnish writer and journalist Anna-Lena Laur?n offers a vivid depiction of the situation in the North Caucasus, dominated by rigid and sophisticated unwritten laws and community standards, where conscience and honour are valued above life and death.

***

Address: 

YE Bookstore,

3 Lysenko Street, Metro Zoloti Vorota

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»