Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Анни Гавальди «Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав» (Вінниця)

Дата події: 24.05.2015 15:00

Книгарня «Є», Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книги Анни Гавальди «Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав» за участю Євгенії Кононенко, яка відбудеться 24 травня.
Початок – о 15:00.

У рамках Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo» у Вінниці пройде розмова про сучасну французьку новелістику і презентація книжки Анни Гавальди «Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав». Про книжку і переклад, про жіночність і любов, про випадковості і про те, що часом мить – це просто мить, а не обіцянка жити разом довго і щасливо говоритиме перекладач і письменниця Євгенія Кононенко.
У книзі Анни Гавальди «Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав», яку переклала українською мовою Євгенія Кононенко, — 12 новел, які зуміли підкорити світ і серця читачів. Книга побачила світ вже понад 30 мовами. Це дебютна збірка новел Анни Гавальди, яка здобула славу якось геть несподівано, бо видавці не ставили на її твори і особливо не промоціювали їх. Проте читачі давно потребували саме таких текстів: простих, але не примітивних, душевних, але не сентиментальних, щирих, але без шокуючих подробиць. Гавальда, яку тепер називають «ніжним Уельбеком» і «новою зіркою французької словесності», яскраво й проникливо зображає звичайне життя, зовнішня простота якого, приховує безліч потаємних бажань, страхів, мрій та образ, а головне — любові у найрізноманітніших її виявах. Потрібно лише вміти її побачити, відчути, дозволити собі «розплющити» серце і поринути у вир емоцій.

Модератор Катерина Міхаліцина.

***

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця, вул. Соборна, 89.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»