Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Анни Гавальди «Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав» (Львів)

Дата події: 25.05.2015 18:00

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на розмову “Між нами, жінками” з нагоди презентації книжки Анни Гавальди «Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав». Учасниці розмови — перекладачка книжки Євгенія Кононенко та письменниця Галина Вдовиченко. Захід відбудеться 25 травня. Початок — о 18.00.

Любов, зустрічі, прощання, очікування і сподівання, втрачені нагоди, знайомства, що ні до чого не зобов’язують… У книжці Анни Гавальди «Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав» багато емоцій, відтінків, настроїв, ситуацій. І дуже добре, що завдяки перекладачці Євгенії Кононенко та «Видавництву Старого Лева» ця книжка заговорила українською. Про книжку і переклад, про жіночність і любов, про випадковості і про те, що часом мить – це просто мить, а не обіцянка жити разом довго і щасливо розмовлятимуть Євгенія Кононенко та письменниця Галина Вдовиченко.

У книжці Анни Гавальди «Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав» — 12 новел, які зуміли підкорити світ і серця читачів — їх перекладено вже на понад 30-мамовами. Це дебютна збірка новел Анни Гавальди, яка здобула славу якось геть несподівано, бо видавці особливо не промували цих текстів. Однак читачі давно потребували саме таких текстів: простих, але не примітивних, душевних, але не сентиментальних, щирих, але без шокуючих подробиць. Гавальда, яку тепер називають «ніжним Уельбеком» і «новою зіркою французької словесності», яскраво та проникливо зображує звичайне життя, зовнішня простота якого приховує безліч потаємних бажань, страхів, мрій та образ, а головне — любові у найрізноманітніших її виявах. Потрібно лише вміти її побачити, відчути, дозволити собі «розплющити» серце і поринути у вир емоцій.

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»