Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Анджели Нанетті “Мій дідусь був чершнею” (Львів)

Дата події: 19.05.2015 18:00

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію книжки Анджели Нанетті “Мій дідусь був чершнею”, яка відбудеться 19 травня. 
Початок — о 18.00. 
Учасники: перекладач Андрій Маслюх, ілюстратор Анастасія Стефурак, редактор Катерина Міхаліцина. 
Модерує: Мар’яна Савка.

Книжка італійської письменниці Анджели Нанетті «Мій дідусь був черешнею» — це історія дитинства, любові і втрати, близькості й самоусвідомлення. Це неймовірно світла книжка, хоч і йдеться в ній про непрості теми і часто болісні моменти. Але у ній стільки добра, стільки тепла і щирості, що, здається, вона здатна відкривати перед дітьми інший світ і те, як можна дивитися навколо і сприймати довколишніх і довколишнє. А перед дорослими вона відчиняє двері у дитинство і видобуває звідти їхні найтремкіші спогади. Ця історія — повернення в дитинство з його можливістю неможливого і нагадування про те, що дива існують поряд з нами, і що, попри сум, несправедливість і розпач, ми таки зуміємо їх побачити, якщо тільки відкриємо до них серце.

Про складні сюжети і непрості книги, про втрату як те, від чого не захистиш, про літературу як про терапію, про дідуся і про черешню – розмовлятимемо під час заходу.

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»