Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Андрія Содомори «Афористичні етюди» (Львів)

Дата події: 24.01.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Апріорі» запрошують на презентацію книжки Андрія Содомори «Афористичні етюди», що відбудеться 24 січня. Початок — о 18.30. Модератор – Василь Ґабор.

Зібрані у цій книжці афористичні етюди – це зв’язна, в есеїстичному ключі, бесіда про вічне: про світ і людину в ньому, що за ненастанних, упродовж тисячоліть, змін усе-таки в чомусь найсуттєвішому залишаються незмінними, впізнаваними, «про речі, що кожній людині вкрай потрібні, близькі» (Горацій), людині античній – і сучасній… Низка латинських сентенцій, що послужили тут заголовками для етюдів, впроваджено в обіг уперше.

Андрій Содомора – письменник, перекладач, кандидат філологічних наук, професор кафедри класичної філології Львівського національного університету ім. Івана Франка. Автор перекладів з давньогрецької творів Менандра, Арістофана, Софокла, Есхіла, Евріпіда; з латинської творів Горація, Овідія, Лукреція, Сенеки, римських елегійних поетів; прозових творів «Жива античність», «Наодинці зі словом», «Під чужою тінню», «Сивий вітер», «Лініями долі», «Студії одного вірша»; поетичної збірки «Наодинці зі Львовом».Член Національної спілки письменників України, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка. Лауреат премій імені Максима Рильського, літературної Нагороди Антоновичів, обласної премії імені Михайла Возняка, державної премії ім. Григорія Кочура та премії «Книга року» літературного сайтуЛітАкцент у номінації «Художня література» (за книгу малої прози «Сльози речей»).

Адреса книгарні «Є»:
м.   Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»