Приходь
Календар
Січень 2012
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Андрія Портнова (Львів)

Дата події: 25.01.2012 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Критика” запрошують Вас на презентацію книжки Андрія Портнова “Історії істориків: обличчя й образи української історіографії XX століття”, яка відбудеться 25 січня.

Початок — о 18.00.

Збірник історико-біографічних есеїв історика Андрія Портнова присвячено долям та ідеям, історіографічній спадщині й історіографічній рецепції українських науковців XX століття – Дмитра Яворницького і Володимира Пархоменка, Івана Степаніва і Костя Гуслистого, В’ячеслава Заїкіна і Віктора Петрова, Ярослава Ісаєвича і Ярослава Дашкевича та багатьох інших, знаних і менш відомих, успішних і переслідуваних, тих, хто лишався в Україні за совєтів, під нацистами й /або за незалежности, і тих, кому довелося виеміґрувати. Герої цієї книжки, в Краї а чи в діяспорі, мусили, боронячи свою наукову свободу та право на вільну думку і творчість, шукати способи співіснувати з різними політичними системами і культивувати складність. У спрощеному, ідеологічно поділеному та насиченому особистою ворожнечею просторі, а пропоновані автором начерки інтелектуальних біографій цих науковців доводять, що їхні тексти не тільки відображали свій час, пояснювали його і творили, але й, мірою сил, намагалися йому протистояти.

Учасники презентації: Андрій Портнов, Володимир Маслійчук, Остап Середа.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and Krytyka Publishers are honored to invite you to the presentation of Andrii Portnov’s book Istorii istorykiv: oblychia i obrazy ukrainskoi istoriohrafii dvadtsiatoho stolittia (“Historians’ Stories: Faces and Images of the 20th Century Ukrainian Historiography”) on January 25.

Beginning at 18:00. 

The intellectual biography essays of Ukrainian historians prove that not only did their texts reflect, explain, and create their contemporary world, but also tried to oppose it — to the degree they could.

Participants: Andrii Portnov, Volodymyr Masliichuk, Ostap Sereda.

***

Address: 

YE Bookstore,

7 Svobody Avenue.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»