Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Андрія Любки «Спати з жінками» (Івано-Франківськ)

Дата події: 28.03.2014 18:00

Книгарня «Є», Meridian Czernowitz та видавництво «Книги – ХХІ» запрошують на презентацію книжки Андрія Любки «Спати з жінками», що відбудеться 28 березня.

Початок о 18:00.

З анотації до книги «Спати з жінками»: «Виявляється, Йоган Вольфґанґ фон Ґьоте втратив незайманість у 38 років, наслідком чого в літературі стала поява циклу його «Римських елегій». Минуло кілька століть, і теперішнім поетам для творчості вже не конче потрібні аж такі сплески і струси, їх задовільняє й просто сон, який часом може бути реалістичнішим за саме життя. Книжка «Спати з жінками» – саме про такий сон, з якого то хочеться якнайшвидше прокинутися, а то засинати глибше й надовше. Відверто й лірично автор пише про себе, свою й чужі країни, свої любові й своє кохання, улюблені книжки і напої. П’ятдесят історій, жодна з яких не є останньою, бо з них усе тільки починається».

Про автора: Андрій Любка ( 3 грудня 1987, Рига, Латвія) — український поет, перекладач і есеїст. Народився в Ризі. Довгий час мешкав у місті Виноградів Закарпатської області. Закінчив Мукачівське військове училище. У 2009 році закінчив українську філологію Ужгородського національного університету. Вивчає балканістику у Варшавському університеті.
Один із організаторів акцій в Ужгороді на підтримку Віктора Ющенка під час Помаранчевої революції. На президентських виборах у Білорусі в 2006 році юнак був спостерігачем на виборах та одним із групи радників кандидата в Президенти Аляксандра Мілінкевіча, брав участь у акціях протесту. Просидів 15 діб у білоруській в'язниці та був висланий з країни.
У 2006–2008 роках очолював Студентський Парламент Ужгородського Національного Університету. У 2013 році Андрій зіграв головну роль (поета-ловеласа) в романтичному кліпі гурту «Rock-H» (Рокаш) на пісню «До милої».
Окремі твори перекладено англійською, німецькою, російською, чеською, польською, сербською, македонською, литовською, словацькою та угорською мовами.

Приходьте 28 березня о 18:00 до Книгарні «Є», щоб дізнатися більше про книгу «Спати з жінками» та поспілкуватися з Андрієм Любкою.

***

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
4-ий поверх.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»