Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Агнєшки Матусяк (Львів)

Дата події: 31.03.2011 18:00

Книгарня “Є” запрошує Вас на презентацію книжки Аґнєшки Матусяк “Химерний Яцків: Модерністський дискурс у прозі Михайла Яцкова”, яка відбудеться 31 березня.

Початок — о 18.00.

Книжка вийшла у серії “Приватна колекція” (Літературна аґенція “Піраміда”).

Модератор заходу — Василь Ґабор.

Аґнєшка Матусяк — літературознавець, професор Вроцлавського університету, завідувачка Відділу україністики в Інституті слов'янської філології Вроцлавського університету (Польща). Наукові інтереси — історія російської та української літератури ХХ століття, зокрема їх співвідношення з філософією, психоаналізом, антропологією і соціологією культури, а також мистецтвом. Авторка монографій “Мотив сну в прозі старших російських символістів. Федір Сологуб” та “У колі української сецесії. Вибрані проблеми поетики творчості письменників Молодої музи”.

У книжці “Химерний Яцків: Модерністський дискурс у прозі Михайла Яцкова” йдеться, зокрема, про колажність творчості письменника-молодомузівця — його тексти містять у собі елементи як модерності, так і літературної традиції. Творчість цього автора відображає характерний для початкової фази модерну інших слов'янських країн стан духу, коли творці, прагнучи до модерності, ще не можуть цілковито відірватися від ґрунту, з якого виросли.

До книжки увійшли тексти і самого Михайла  Яцкова.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»