Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Ярослава Мельника «Далекий простір» (Тернопіль)

Дата події: 24.10.2013 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують Вас взяти участь у презентації книги Ярослава Мельника «Далекий простір», яка відбудеться 24 жовтня.

Початок — о 18:00.

Ярослава Мельника недарма називають унікальним явищем сучасної літератури. Одразу три країни Європи мають за честь вважати його твори своїм золотим літературним фондом. Його книжки багато разів потрапляли до короткого списку «Книга року» у Литві, а також висувалися на здобуття Європейської літературної премії. 2012 автор став фіналістом конкурсу «Книга року» Бі-бі-сі в Україні.
У світі, де очі вважаються атавізмом, а можливість бачити — божевіллям, з’являється зрячий юнак. Габра намагаються вилікувати, але йому вже судилося дізнатися про страшну таємницю правителів цього грандіозного хмарочоса-держави, де мільйони людей контролюються електронними давачами і не здогадуються, що живуть за хмарами… Чи вдасться йому втекти від Міністерства контролю? Три світи, три кохання і вічна туга за свободою і світлом — це те, що робить роман Мельника духовним явищем.

Чомусь мені здається, що це проза, якій судилося пережити час. Ми ще не мали такого письменника.
BBC UKRAINE, Україна

Ярослав Мельник — один із найтаємничіших сьогоднішніх письменників в Литві (…) «Далекий простір» — серйозний роман. Він жахливо космополітичний. І це добре. Потрібно нарешті побачити, чим може закінчитися глобалізація, яку наші політики уявляють як безсумнівний позитив.
KULTŪRA, Литва

***

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»