Приходь
Календар
Квітень 2010
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930EC
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Володимира Дмитренка „Імператор НЕРОН” (Київ)

Дата події: 29.04.2010 18:00

Книгарня „Є” та видавництво „Кальварія” запрошують на презентацію книги Володимира Дмитренка „Імператор НЕРОН”, яка відбудеться 29 квітня.

Початок – о 18:00.

Володимир Дмитренко – експерт із питань аналізу політичної та економічної інформації, автор наукових розвідок та книжок із історії Стародавнього Риму та аналітичних статей про сучасну політичну світову інфраструктуру. Його книжка «Розвідка та інші таємні служби Стародавнього Риму і його супротивників» прийнята до бібліотечного фонду найавторитетнішого наукового товариства з історії стародавнього Риму у Лондоні.
Серія книжок Володимира Дмитренка „Володарі Риму” включає детальні біографії всіх римських імператорів, їх офіційних спадкоємців, а також найбільш відомих узурпаторів (претендентів на владу,не визнаних римським сенатом).
„Імператор НЕРОН” – це перша книга в серії. Вона містить детальну біографію про імператора, який мріяв бути артистом, але у 17 років став імператором. Це одна з найсуперечливіших фігур римської історії, адже ще сучасник Нерона, Йосиф Флавій, зазначав, що багато з тих, хто писав про Нерона або перекручували істину із вдячності до нього, або оббрехали його з ненависті й ворожості. Тому Володимир Дмитренко використовуючи лише перевірені факти, іноді коментує події чи висуває власні гіпотези, але нічого не вигадує, аби читач сам відчув, яким насправді був Нерон Клавдій Цезар Август Германік, верховний понтифік, удостоєний трибунської влади, Імператор, Отець Вітчизни.
***
Адреса Книгарні «Є»:
вул. Спаська, 5.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»