Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Віталія Портникова “Богородиця у синагозі” (Львів)

Дата події: 20.09.2010 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію книги Віталія Портникова “Богородиця у синагозі”, яка відбудеться 20 вересня.

Початок — о 18.00.

Видання книжок письменницької публіцистики (чи есеїстики) стало традиційним явищем в новітній українській літературі й журналістиці. Складніше з публіцистикою журналістською.  
Книжка Віталія Портнікова в цьому жанрі засвідчує широкий змістовий діапазон авторської колонки. Автор встигає надати читачеві поважну інформацію, розвинути сюжет, навести несподівані зіставлення, запропонувати своє осмислення історичних подій чи епізодів сучасності. Авторська колонка тому й авторська, що все в ній індивідуальне, суб’єктивне, ексклюзивне, навіть інтимне, одноразове й повторене бути не може. Кожна авторська колонка – це вчинок журналіста, який він спрямовує на примноження добра в соціальному довкіллі.  

Книжка «Богородиця у синагозі» охоплює значний хронологічний проміжок створення авторських колонок у тижневику «Дзеркало тижня»: від вересня 2000 до серпня 2006 року. У політиці сім років – це ціла епоха. Чи відображена вона в колумністиці Віталія Портнікова? Звичайно! Можна сказати, що авторські колонки Портнікова мають стратегічний, а не тактичний характер, вони присвячені вічним загальнолюдським проблемам, тобто тому, що є актуальним завжди і навіть скрізь.  
 
***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»