Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Валерія Макєєва «100 днів полону, або Позивний «911» (Дніпропетровськ)

Дата події: 19.02.2016 18:30

Книгарня «Є» запрошує на презентацію книги Валерія Макєєва «100 днів полону, або позивний «911», яка відбудеться 19 лютого, у п'ятницю. Початок –о 18.30. 

Із рецензії на книжку:

Валерій Макєєв, волонтер, громадський діяч, який за досить дивних обставин влітку 2014 р. потрапив до лап «ЛНР» — людина надзвичайно міцного духу, яка вижила в нелюдських умовах полону і навіть спромоглась написати про це книгу.

«100 днів полону, або позивний «911»— це не просто нотатки в’язня «ЛНР», це посібник на тему, як залишатись людиною і бачити людей навіть серед «лугандонів» і «обкачаних метадоном орків». Хоча це доволі складно зробити: Валерій за домовленістю приїжджає на окуповану територію з метою звільнення наших, яких тримали в Краснодоні, і сам опиняється в ролі полоненого. Проїхавши останній населений пункт Лугутине, тоді контрольований ЗСУ, деякі з яких були п’яними, Макєєва та кількох журналістів «приймають» і саджають у «в’язницю». Ось як описує її сам автор: «Мене з Роман і Назаром відвели на територію колишнього промислового об’єкта і закрили в підвалі». Автор книги зазначає, що підвал «був найменш придатним для тривалого перебування»: вогко, холодно, замість туалету — півторалітрова пляшка, а ще сморід, який відчувався вже біля заґратованих дверей.

Так почався полон. Макєєва перевозять в Ровеньки, там на нього чекає новий підвал — колишня слюсарна майстерня, де замість ганчірки лежав український прапор. Це було щось на зразок традиції, якої дотримували «ополченці» на захоплених територіях. Хто переступав прапор, отримував прикладом у спину. «Жодного разу не наступив», — пише автор».

Джерело: Буквоїд.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056)7321392

Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Presentation of 100 Dniv Polonu (100 Days of Captivity) book by Valeriy Makeyev (Dnipropetrovsk)

YE Bookstore has the pleasure to invite you to the presentation of 100 Dniv Polonu (100 Days of Captivity, or codename 911) book by Valeriy Makeyev. The event will take place on Friday, February 19.

Beginning at 18:30 

Valeriy Makeyev is a volunteer and public activist, having been captivated by LNR under strange circumstances in summer 2014. He is an incredibly strong-willed person having survived horrible captivity and dared to write a book about it.

100 Dniv Polonu (100 Days of Captivity, or codename 911) book is not only notes of LNR captive, but a textbook about staying human.

Source: Bukvoid

***

Address:
YE Bookstore
15, Hlinky Street
Entrance from the Yevropeyska Square
Tel. (056)7321392

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»