Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Валерія Макеєва «100 днів полону, або Позивний 911» (Вінниця)

Дата події: 14.03.2016 18:00

Книгарня «Є»та видавництво «Фоліо» запрошують на презентацію книги Валерія Макеєва «100 днів полону, або Позивний 911», яка відбудеться 14 березня за участю автора. Початок – о 18.00. 

«100 днів полону, або Позивний «911» – це не просто нотатки в’язня «ЛНР», це посібник на тему: «Як залишатись людиною і бачити людей навіть серед «лугандонів» і «обкачаних метадоном орків». Хоча це доволі складно зробити: Валерій за домовленістю приїжджає на окуповану територію з метою звільнення наших, яких тримали в Краснодоні, і сам опиняється в ролі полоненого. Проїхавши останній населений пункт Лугутине, тоді контрольований ЗСУ, деякі з яких були п’яними, Макеєва та кількох журналістів «приймають» і саджають у «в’язницю».

Так почався полон. Макеєва перевозять в Ровеньки, там на нього чекає новий підвал – колишня слюсарна майстерня, де замість ганчірки лежав український прапор. Це було щось на зразок традиції, якої дотримувалися «ополченці» на захоплених територіях. Хто переступав прапор, отримував прикладом у спину. «Жодного разу не наступив», – пише автор.

Валерій Макеєв – волонтер, громадський діяч, який за досить дивних обставин влітку 2014 р. потрапив до лап «ЛНР» – людина надзвичайно міцного духу, яка вижила в нелюдських умовах полону і навіть спромоглась написати про це книгу.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Presentation of 100 Dniv Polonu (100 Days of Captivity) book by Valeriy Makeyev (Vinnytsia)

YE Bookstore and Folio Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of 100 Dniv Polonu (100 Days of Captivity, or codename 911) book by Valeriy Makeyev. The event with the participation of the author will take place on March 14.

Beginning at 6 p.m.

100 Dniv Polonu (100 Days of Captivity, or codename 911) is not only a book of notes of LNR captive, but a textbook about staying human.

Valeriy Makeyev is a volunteer and public activist, having been captivated by LNR under strange circumstances in summer 2014. He is an incredibly strong-willed person having survived horrible captivity and dared to write a book about it.

***

Address:
YE Bookstore
89, Soborna Street
Tel.: (0432) 52-93-41

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»