Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги «Український Троцький. Тексти Лева Троцького про Україну» (Харків)

Дата події: 26.10.2013 15:00

26 жовтня у харківській книгарні «Є» відбудеться презентація книги «Український Троцький: тексти Лева Троцького про Україну». Захід відбудеться за участю письменника Сергія Жадана та упорядників видання: Захара Поповича та інших.

Початок – о 15:00

У книзі зібрано статті, виступи, промови та відозви одного з провідників Жовтневої революції 1917 року Лева Троцького, присвячені ключовим подіям, що відбувалися в Україні в період з 1917 по 1939 роки. До видання також включено тексти сучасних дослідників і послідовників Л.Троцького.

«На межі 20-х рр. ХХ ст. під проводом Троцького у Робітничо-Селянській Червоній Армії воювали за звільнення України від Денікіна і Червоні Козаки Юрія Коцюбинського, і Революційні повстанці батька Махна, і навіть Січові Стрільці Української Галицької Армії. Воювали проти великодержавного російського шовінізму за „відродження нації“ та братній „союз пролетарів великоруських та українських“. Двадцять років потому не було у сталінського уряду СРСР гірших ворогів, ніж троцькісти. Троцькістів розстрілювали першими. Не всі з них були митцями, але навряд чи хтось із митців „Розстріляного Відродження“ не підтримав би висунуте Троцьким наприкінці 30-х гасло: „За вільну, соборну та незалежну Радянську Україну!“. Гасло, яке лишається не реалізованим і понині», – так ініціатори заходу вказують на актуальність творчості українського революціонера.

Адреса книгарні «Є»:
м. Харків,
Вул. Сумська, 3

Вхід вільний

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»