Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги «Українська Греко-Католицька Церква: Перші кроки. Ісповідництво. Відродження» (Львів)

Дата події: 12.11.2013 14:00

Книгарня “Є” та Департамент інформації Української греко-католицької церкви запрошують на презентацію книжки «Українська Греко-Католицька Церква: Перші кроки. Ісповідництво. Відродження», яка відбудеться 12 листопада.

Початок — о 14.00.

Книжку видано з нагоди 1025-річчя Хрещення України-Русі та освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві.
Книжка, як ідеться в передмові, розповідає про УГКЦ як «духовну інституцію, що об’єднує людей навколо Христової віри й давніх традицій єдності поміж християнами; про Церкву, яка відіграла особливу роль у збереженні української ідентичності, пройшла через горнило мучеництва в часи сталінського терору й Другої світової війни».
Видання містить дванадцять розділів, які відображають історичний поступ Української Церкви − від появи християнства на наших землях − до драматичного ХХ століття й сьогодення. «Нашим бажанням, − зазначають автори в передмові, − було представити не тільки історію, структуру, архітектурно-сакральне розмаїття Української Греко-Католицької Церкви в її глобальному вимірі, а й показати духовний досвід окремої віруючої людини. Тому в кожному розділі ми говоримо про Святі Таїнства та обряди. Також представляємо парафії УГКЦ з різних куточків світу».
Розповідь про Церкву проілюстровано великою кількістю фотографій − як сучасних, так і архівних, − а також знімками документів, творів сакрального мистецтва, графіками, картами.
Книгу обсягом у 320 сторінок видано окремо українською та англійською мовами. Керівник проекту – владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ.

У презентації візьмуть участь:
владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, керівник проекту;
протоієрей Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ, координатор проекту;
Володимир Ільченко, шеф-редактор видавництва «Мандри», головний редактор проекту.

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»