Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги та проекту-конкурсу короткої детективної прози "Це ж елементарно, сер! " (Львів)

Дата події: 19.12.2015 17:00

Книгарня Є. Міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик“ та видавництво „Електрокнига“ запрошують на презентацію книги та проекту-конкурсу короткої детективної прози „Це ж елементарно, сер!“. Захід відбудеться 19 грудня. Початок — о 17.00.

Почесний гість презентації: письменник, член журі конкурсу Богдан Коломійчук. Під час презентації автори оповідань, які увійшли у збірку, матимуть можливість прочитати уривки зі своїх оповідань, а також коротко розказати історію написання творів. Раді бачити: авторів, які працюють у детективному жанрі; письменників, чиї оповідання увійшли у книгу, а також читачів.
Про консурс: Твори 16-ти фіналістів конкурсу короткої детективної прози „Це ж елементарно, сер!», майстра сучасного українського детективу – Андрія Кокотюхи та письменника Богдана Коломійчука увійшли до друкованої книги. Конкурс відбувся у декілька етапів: збір та аналіз робіт, формування long-list оргкомітетом «ЛітМайданчика» та остаточний відбір фіналістів членами журі – письменниками Андрієм Кокотюхою та Антоном Санченком. Згідно з правилами конкурсу, події в оповіданні обов’язково повинні відбуватися на території України.

***

Адреса книгарні “Є”:

просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»