Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Т. Гавриліва «Чарівний світ. Тепер» (Івано-Франківськ)

Дата події: 22.11.2010 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на презентацію книги Тимофія Гавриліва «Чарівний світ. Тепер», яка відбудеться 22 листопада.
Початок — о 18.00.

«Чарівний світ. Тепер» — перша частина нового роману Тимофія Гавриліва, який концептуально продовжує попередній твір «Де твій дім, Одіссею?». Попередній роман 2009 року став першою книжкою українського автора, яка з’явилася в реанімованому швейцарському видавництві Ammann Verlag, викликавши значний резонанс.

Це пригодницько-філософська історія про нашого сучасника – волоцюгу, який міг би бути нігілістом, якби не його любов і здатність розчулюватися буденними речами, яких ми зазвичай не помічаємо. Під тиском обставин герой твору чинить крадіжку, проте не може насолодитися її плодом. Так починається історія, що складається з фантасмагоричних ситуацій на межі між дійсністю і галюцинацією, в якій сповідь пластикової пляшки має таке саме право на чинність, як і химерна країна рабства та її названі хробадянами громадяни. Мріючи про власну кіностудію зі щоденною кулінарною програмою «Ножем із бомжем», герой харчується зі смітників у буквальному і переносному розумінні – хіба не перетворилася сьогодні на великий смітник культура з її традицією? Після низки пригод він разом із ситуативними приятелями потрапляє на ночівлю у невідоме приміщення, яке обігріває стільцями й паперами. За цим заняттям герой натрапляє на фатальну папку... «Чарівний світ. Тепер» формує інтригу, якій присвячені обидві наступні частини роману, «Чарівний світ. Тоді» та «Чарівний світ. Між тоді і тепер».

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»