Приходь
Календар
Січень 2015
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Нельсона Мандели «Довгий шлях до свободи» (Київ)

Дата події: 12.01.2015 16:00

Книгарня «Є» запрошує всіх охочих 12 січня на презентацію книги Нельсона Мандели «Довгий шлях до свободи». Зустріч відбудеться за участю Урядового уповноваженого з питань етнонаціональної політики ГЕННАДІЯ ДРУЗЕНКА.

Початок – о 16:00

Нельсон Мандела увійшов до пантеону найвизначніших постатей сучасної історії завдяки відданій боротьбі за свободу свого народу. Саме їй великий політик присвятив своє повне випробувань життя, вершиною якого стало президентство в оновленій демократичній, вільній від апартеїду Південно-Африканській Республіці та Нобелівська премія миру 1993 року. Мандела — автор трьох книг, присвячених темі визволення і свободи рідного народу. До свого президентства — лідер Африканського Національного Конгресу. Був ув'язнений за участь у підпільній збройній боротьбі. Упродовж 27-річного ув'язнення Мандела став усесвітньо відомим борцем із південноафриканським апартеїдом. Хоча прихильники режиму апартеїду вважали Манделу й АНК комуністами-терористами, збройна боротьба була лише складовою загальної боротьби. Зміни в політиці у бік примирення, які провадив Мандела, полегшили мирний перехід до демократії в ПАР. 1996 року під його керівництвом була розроблена і прийнята нова конституція, здійснено ряд реформ, зокрема у сфері освіти, для подолання соціальної та економічної нерівності в ПАР.

У своїй третій книзі Нельсон Мандела відверто описує ініціацію африканських хлопчиків, побут і злидні свого дитинства, навчання й одруження, народження і смерть своїх дітей, жах самотності в’язня на острові Роббен і вистраждану Свободу. Життєвий досвід та погляди Нельсона Мандели як ніколи актуальні в контексті нинішніх українських реалій, бо «правда полягає в тому, що ми ще не вільні, ми просто здобули свободу бути вільними, право не бути пригноблюваними ...справжнє випробування нашої відданості свободі лише починається». Нельсон Мандела (18 липня 1918 – 5 грудня 2013) – південноафриканський правозахисник, юрист, політик, президент Південно-Африканської Республіки (19941999 рр.). Мандела був першим президентом ПАР, обраним на демократичних, не сфальсифікованих виборах. До свого президентства – лідер Африканського Національного Конгресу. Був засуджений і ув'язнений за участь у підпільній збройній боротьбі. Впродовж 27річного ув'язнення Мандела став усесвітньо відомим борцем з південноафриканським апартеїдом. У 1996 році під його керівництвом була прийнята нова конституція, здійснено ряд реформ, зокрема в сфері освіти, для подолання соціальної та економічної нерівності в Південній Африці. Отримав понад сотню нагород світового масштабу за чотири десятиліття громадської і політичної діяльності.

***

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»