Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Назарія Вівчарика «П’ятеро як один» (Київ, Хрещатик)

Дата події: 13.10.2017 19:00

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки журналіста Назарія Вівчарика «П’ятеро як один», яка відбудеться 13 жовтня за участю автора. Початок – о 19.00.

«П’ятеро як один» – повість черкаського автора й журналіста Назарія Вівчарика. Сам він характеризує її як бойовик-містика. Через наповнення книги черкаськими містечковими деталями – події, місце, час – вона стала досить популярною в обласному центрі.
Це розповідь про п’ятьох друзів. Головний герой, Олексій, – один із них. Випадково він опиняється поруч із кожним своїм другом саме у той момент, коли на того чатує смертельна небезпека, і намагається врятувати кожного з них. Чи вдасться Олексієві протистояти фатуму та як відплатять йому за вірність товариші?
«Книга вийшла про Черкаси, студентство, дружбу, кохання, здоровий спосіб життя, справжніх чоловіків і котів. Я люблю містику, хорор, але сам не нагромаджував жахи, а хотів показати людську розгубленість перед фатумом і прорив з неї. Описана історія – це намагання відшукати в нашій реальності те, заради чого варто жити», – говорить автор.

Назарій Вівчарик – журналіст, письменник. Фіналіст ряду літературних конкурсів, друкувався в журналах «Склянка часу», «Світ Фентезі», «Дніпро», альманахах «Das Ist Fantastisch! Fairy», «Позапростір». Деякі оповідання входили до збірок, зокрема, «Світильник Джека», «Це ж елементарно, сер», «Свині». У «Видавництві Стрельбицького» опубліковані дві онлайн-книги: збірка детективних оповідань і містична повість.

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Київ,
вул. Хрещатик, 46.
Телефон: (044) 337 97 72
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»