Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Наталії Тисовської «Три таємниці Великого озера» (Тернопіль)

Дата події: 15.12.2011 18:30

Книгарня «Є та літературний конкурс «Коронація слова» запрошують Вас на презентацію книги Наталії Тисовської «Три таємниці Великого озера», яка відбудеться 15 грудня.

Початок – о 18:30.

Околиці Великого озера збурунилися від жахливої звістки: на водоспаді Какабека загинув парубок. І можна було би списати все на нещасний випадок, якби не виявилося, що парубок вів приватне розслідування, а по його смерті дивним чином зникла і його червоношкіра подруга. Невже вона теж загинула? А може, це вона причетна до вбивства? І чи не забагато таємниць на одне маленьке тихе містечко, де ніколи й нічого не ставалося? Саме це і збирається з’ясувати героїня нового роману Наталі Тисовської — володарки другої премії конкурсу «Коронація слова-2011».

Наталя Тисовська — письменниця і перекладач. Випускниця магістратури університету Лейкгед (Канада) зі спеціалізацією в канадській літературі. Дипломант літературного конкурсу «Смолоскип-2002» за роман «Дружка» («Соло для комп’ютера»). Автор романів «Соло для комп’ютера» (2004), «Укус огняного змія» (2007), «Останній шаман» (2007). Лауреат другої премії конкурсу «Коронація слова-2011» за роман «Три таємниці Великого озера» (2011).
***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 7-9.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»