Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги «Місце для кожного» за участю автора архієпископа Мечислава Мокшицького, секретаря Йоана Павла ІІ (Київ)

Дата події: 17.12.2014 15:00

Книгарня “Є” та Католицький медіа-центр запрошують на зустріч з Архієпископом-митрополитом Львівським Римсько-Католицької Церкви в Україні Мечиславом Мокшицьким, особистим секретарем Папи Римського Йоана Павла ІІ .

Початок — о 15:00

Про книгу

Це оповідь про свята зі святим Папою. Розповідь про те, чого не міг бачити і знати сторонній, ‒ як протікало життя Йоана Павла ІІ у вузькому колі найрідніших людей. І як Ватикан став італійським осередком Польщі – з її звичаями, співом і горянським завзяттям.
Заключний розділ книжки – це спогади очевидців останніх днів Папи. Зворушлива хроніка. Опис страждання, надзвичайної терпеливості й смирення Святішого Отця, з якими він відходив у вічність. Останні хвилини святого життя…Життя, яким Папа (за словами архієпископа Мокшицького) написав свою найщирішу та найчарівнішу енцикліку.

«Я ніколи не мав сумнівів, що служу святому. Був другим секретарем Йоана Павла ІІ впродовж останніх девяти років його життя. Я бачив його святість зблизька» — арх. Мечислав Мокшицький

***

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»