Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Макса Волоханя (Івано-Франківськ)

Дата події: 03.12.2010 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на презентацію книги Макса Волоханя «Майже 9 мегабайт поезії», яка відбудеться 3 грудня.
Початок — о 18.00.

Максим Волохань народився і живе у Дніпропетровську. За спеціальністю: інженер транспортних технологій та митник (майбутній), за станом душі: поет-ледар.
Були видання в різних часописах, в тому числі у всеукраїнському «Київській Русі», та численних у різних містах України. Переможець конкурсу живої поезії «Молоде Вино» в Дніпропетровській області, лауреат ІV премії «Смолоскипу». «Як і всі початківці, Максим намагається встигнути всюди – короткі верлібри, довгі верлібри, римовані замальовки, хіп-хопові ритми – є все. Лірика, фізика, політика, стьоб – є все. Вдалі знахідки, варті уваги думки, старі мозолі – є все. Все у книзі. Все вкупі. Все не фільтроване. Власне за це ми і любимо дебютні книги поетів.», — стронґовський.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

«Головне, як на мене, те, що Макс Волохань дуже некепсько іронізує й ця іронія межує місцями з хорошим якісним стьобом. Час від часу трапляються тексти, які буквально з перших рядків беруть тебе в полон ? «Макс Пейн», «Карамельне небо Буенос-Айреса», «10:10»... Ось саме це, по-моєму, і є тим, завдяки чому молодий автор може розраховувати на читацькі аванси.», — Сашко Ушкалов.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»