Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Лукаша Сатурчака «Ґаліція» (Івано-Франківськ)

Дата події: 08.02.2012 18:00

Книгарня «Є» запрошує на презентацію книги Лукаша Сатурчака «Ґаліція», яка відбудеться 8 лютого.

Початок — о 18.00.

Що не можуть забути жителі українсько-польського зарубіжжя? У чому магія галицького краю? Чого досі не припиняються конфлікти між поляками і українцями, євреями та німцями? Запрошуємо вас прийти і дізнатися відповіді на ці запитання. У презентації братиме участь перекладач книги «Ґаліція» Тарас Прохасько.

Повість «Ґаліція» молодого польського письменника Лукаша Сатурчака писана як масштабне історичне полотно про українсько-польське прикордоння. Це повість про історичні рани, шрами після яких до сьогодні вкривають українсько-польське порубіжжя, про його мешканців – поляків та українців, які опинилися у вирі драматичних подій напередодні та під час Другої світової війни. Авторові вдалося тонко передати місцеві настрої, фіксацію на минулому та не зведених рахунках – усе це вилилося в експресивний і захопливий твір.

Про автора: Лукаш Сатурчак народився 1986 року в Перемишлі, але мешкає у Вроцлаві, де закінчив журналістику та creative writing. Зараз навчається в аспірантурі, пише дисертацію на тему образу України у сучасній польській прозі. Нариси, есе та рецензії публікує у польській культурологічній та літературознавчій періодиці. Автор повісті «Ґаліція». Твори перекладено німецькою, англійською та українською мовами.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore has the pleasure to invite you to the presentation of ?ukasz Saturczak’s book Galicyj?co?? (“Galicia”) on February 8.

Beginning at 18:00.

What still lingers in the memory of the residents of the Polish-Ukrainian frontier? Where does the magic of Galicia lie? Why are there still conflicts among Poles, Ukrainians, Jews, and Germans? Come and learn the answers to these questions. The translator of the book Taras Prokhasko will also take part in the presentation.

***

Address: 

YE Culture and Arts Center,

31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Один відгук

  1. Іванна

    на сьогодні це найкраща презентація книги, на якій мені доводилось побувати, хоч і без самого автора- перекладач з поставленою метою, «донести» книгу українським читачам впорався на 100%, за це йому велике спасибі!!!

    Хоч в процесі зав*язалась бурхлива дискусія, наприкінці заходу всі присутні залишилися задоволеними!!!

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»