Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Ірини Мацко «Шпинат для мізків» (Вінниця)

Дата події: 27.09.2015 13:00

Книгарня «Є» та ЛА «Піраміда» запрошують на презентацію книги Ірини Мацко «Шпинат для мізків», яка відбудеться 27 вересня. Початок – о 13:00.

Назва книжки глибоко символічна. Адже асоціація виникає з інтелектуальним «шпинатом»: маємо пам’ятати про правильний вибір, про подолання самотності, про крихти щастя у повсякденному житті, про віру, зрештою, про вдячність за прожитий день, а ще –унікальність цієї книги в тому, що її можна читати навмання. Перегортаєш сторінку – «страва» із шпинату рішучості, а це крок до нового.
Збірка «Шпинат для мізків» – це страва дозволена усім мислячим людям. Її споживають як сирою, так і під соусом з власних вражень, чи приправою з обговорень. Ну звісно, варто поцікавитись рецептами автора, аби краще зрозуміти спосіб дії шпинату для мізків. У свіжоспожитому «Шпинаті для мізків» міститься найбільша кількість корисних складників, які живитимуть думки та почуття. Усі наступні перечитування виявлять досі невідомі смакові відтінки, та родзинки, які автор вправно заховав між рядків.

***

 

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця, вул. Соборна, 89.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»