Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Ірен Немировськи “Вино самотності” (Київ)

Дата події: 16.09.2010 18:00

Книгарня «Є» та Французький культурний центр запрошують Вас на презентацію книги Ірен Немировськи “Вино самотності”, яка відбудеться 16 вересня.

Початок — о 18.00.

Презентація українського перекладу роману за участю Деніз Епштайн, доньки письменниці, та Олів’є Філіппонна, її біографа.
Перша зустріч Деніз Епштайн з київською публікою, яка відбулася майже два роки тому, була дуже зворушливою. Вона надовго залишилася в серцях та думках присутніх і стала початком повернення до України творчого спадку Ірен Немировськи (1903—1942), французької письменниці, що народилася в Києві.
І тепер, завдяки зусиллям Деніз Епштайн, роботі видавництва «Пульсари» та перекладачки Ганни Малець, підтримці Посольства Франції, побачив світ перший твір Ірен Немировськи українською мовою – роман «Вино самотності», написаний 1935 р.
Цей дуже автобіографічний роман розповідає про долю молодої дівчини, яка з виру революції в Росії втекла зі своєю родиною до Парижу, та її намагання вирватися з-під гніту матері – родовитої дами, дружини «непомітного єврея». Цей роман розкриває нам непересічний талант однієї з відомих письменниць минулого століття.
З нагоди цієї публікації Деніз Епштайн знову приїздить до України у супроводі Олів’є Філіппонна, журналіста та автора (разом з Патріком Лінхардом) книги «Життя Ірен Немировськи (вид, Грассе, 2007).

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»