Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...
  • 14 березня 2016 року о 11:01
  • Коментування вимкнуто

Презентація книги Хорхе Анхеля Лівраги «Плисти проти течії» (Дніпропетровськ)

Дата події: 18.03.2016 18:30

Книгарня “Є” та культурний центр “Новий Акрополь” запрошують на презентацію книги “Плисти проти течії”, яка відбудеться у п'ятницю, 18 березня. Початок — о 18.30. 

Це книга про нас. Про наші вибори, труднощі і сумніви. Про перемоги і поразки, десятки запитань, які ми ставимо долі й очікуємо відповіді. Це книга про мистецтво перемагати: навіть коли ти сім разів схилився на коліна перед життям, долею чи іншими людьми – у тобі завжди знаходяться сили встати і йти далі.

Це давнє мистецтво – плисти проти течії.

На презентації ми говоритимемо про збірку філософських есеїв, статей та лекцій іспанського філософа ХХ століття Хорхе Анхеля Лівраги. Його есеї були перекладені понад 20-ма мовами і вперше публікуються українською.

У книзі йдеться про філософію, героїчне, культуру, високі гуманістичні принципи, здатність людини не плисти за химерною течією, а будувати власний човен та керувати ним.

Спеціальні гості заходу – актори майстерні українського театру Ґ Е Р Ц Ь. У їхньому виконанні прозвучать кращі вірші українських поетів, котрі «пливли проти течії».

Презентація буде супроводжуватися відеоматеріалами.

На відвідувачів чекає інтелектуальна вікторина, а на переможця – приз.

Автор книги: Хорхе Анхель Ліврага (1930 – 1991) – доктор філософії Ацтекської академії мистецтва, академік Міжнародної Буркхардтівської академії Швейцарії, історик та археолог, засновник і перший директор міжнародної організації «Новий Акрополь».

Перекладачі:

Антон Мусулін – керівник культурної асоціації «Новий Акрополь» в Україні. Автор збірника філософських статей «Ностальгія за вічністю» (2008).
В’ячеслав Сахно – головний редактор видавництва «Основи». Автор роману «Циркулятор»; перекладав з іспанської твори Ортега-і-Гасета, Х. К. Мартіні, Ф. Г. Павона, Д.С. Гусман, Х. А. Лівраги; з португальської Франко де Соуса; з англійської Мірча Еліаде.

Адреса книгарні “Є”:
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056)7321392

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»