Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги «Гарлемський ренесанс" (Тернопіль)

Дата події: 05.04.2012 18:00

Програма імені Фулбрайта в Україні та Книгарня «Є» запрошують Вас на презентацію книги Марії Шимчишин «Гарлемський ренесанс. Історія, теорія, поетика та афро-американська самість», що відбудеться 5 квітня.

Початок — о 18:00.

У книзі досліджується літературний рух чорношкірих американців – Гарлемський ренесанс, розквіт якого припадає на 1910/20 роки. Динаміка міжрасових стосунків у США на початку ХХ століття є одним із джерел цінного досвіду щодо конструювання алгоритму життя гетерогенного суспільства. Ідейно-мистецький рух Гарлемського ренесансу як невід’ємна складова тогочасних суспільно-культурних процесів становить не лише етап побудови колективної ідентичності афроамериканців, а й чинник, що суттєво вплинув на розуміння ″американськості″ per se.
У процесі оцінки та осмислення цього енергетично потужного руху чорношкірих ми не лише пізнаємо якісь нові, до певного часу не зауважені риси, а й локалізуємо, проектуємо його на власну культурну ситуацію. Вивчення спадку інших рас та ідентичностей сприяє відкриттю у самих собі іноді неусвідомлених сходжень й подібностей з ними. А відтак, осягаючи Іншого, починаємо краще розуміти себе.

Марія Шимчишин – кандидат філологічних наук, доцент, докторант кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Стипендіат Програми стажування молодих дослідників 2003/04 у Iowa State University (Ames, IA). Автор 40 публікації у фахових виданнях, укладачка збірника «Жіночі голоси в літературному дискурсі ХХ століття».

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 7-9.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Fulbright Ukraine and YE Bookstore have the honour to invite you to a presentation of Maria Shymchyshyn’s book Harlemsky renesans. Istoria, teoria, poetyka ta afro-amerykanska samist (“The Harlem Renaissance. History, Theory, Poetics, and Afro-American Selfness”) on 5 April.

Beginning at 18:00.

***

Address: 

YE Bookstore,

7-9 Valova Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»