Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Ганни Луцюк «Дефрагментація тиші» та відкриття виставки Сержа Столярука (Івано-Франківськ)

Дата події: 18.04.2012 18:00

Книгарня «Є» запрошує на презентацію збірки поезій Ганни Луцюк «Дефрагментація тиші» та відкриття виставки Сержа Столярука, що відбудуться 18 квітня.

Початок — о 18.00.

З тишею можна поводитися по-різному: уникати її, шукати, наповнювати, наповнюватися нею, приймати внутрішньо чи розстеляти поруч. Поетка Ганна Луцюк вирішила дефрагментувати, себто очистити з допомогою віршів – інколи теплих, інколи наїжачених, зболених, як надірвана струна, чи цілющих, як подорожник, але завжди метафоричних і справжніх. Авторка хоче «бути словом за межею рота оголеним і глухим», а як їй це вдається – читач дізнається у збірці «Дефрагментація тиші». Все те, що вирвалося за межі тиші на папір, поезії різного віку і кольору.

В рамках одного проекту презентація поетичної збірки Ганни Луцюк поєднається з відкриттям виставки Сірого Сержа, роботи якого використано в оформленні книги.

Сірий Серж (Сергій Столярук) – художник, що належить до нової генерації львівських митців. Це молодий, однак дуже активний майстер, який у своїй творчості звертається до живопису, інсталяції, колажу, асамбляжу, але основну увагу приділяє кераміці. Соціальна тематика в поєднанні з contemporary art (актуальне мистецтво) набула розвитку в творчості художника і стала основною в якій він продовжує працювати на сьогоднішній день. Активна виставкова діяльність та великий творчий потенціал в поєднанні з великою кількістю робіт, творчо зумовили вироблення художником авторської манери. Народився 21 вересня 1984 року в Луцьку на Волині. Живе та працює у Львові. Закінчив з відзнакою Луцьку дитячу художню школу. Навчався в місцевому коледжі на графічному дизайні. Середня спеціальна освіта (художник оформлювач, вітражист, дизайнер) теж з відзнакою. Закінчив Львівську національну академію мистецтв, відділ художньої кераміки. Заручник кольору, гончарного круга і ранкового сонця. Малює інтуїтивно емоціями – картини самостійно вибирають собі кольори. Руки найдружніші з глиною. Знає напам’ять нутрощі глечика і заповіт Кобзаря.

Ганна Луцюк з’явилася 1989 року у м. Луцьку. Закінчила Луцький педагогічний коледж. Брала участь у Всеукраїнських семінарах творчої молоді. Публікувалася у колективних збірках, альманахах, таких як «Двадцять пригорщ з Лесиного джерела», «13 на 13», «Літпошта», журналі «Київська Русь», україно-польській антології «Дотик». Організатор літературної сцени фестивалю «Бандерштат». Автор двох поетичних збірок: «В ополонці вербових котиків» (2003) та «Імпровізація русалки» (2007).

На вас чекають презентація збірки поезій Ганни Луцюк «Дефрагментація тиші», відкриття виставки Сержа Столярука та спілкування з авторами віч-на-віч.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore invites you to the discussion “Microhistory as the future of historical science” on 19 April.

Beginning at 17:00.

There has been a lot of argument about the principles of teaching history. Only some academicians support the idea of learning “big” history in the light of everyday life, the rank-and-file citizens’ daily routine and and habits.

Leading expert on the history of everyday life Olha Koliastruk will try to demonstrate how micro-history can unfold into a vivid, exciting picture with a tangle of unbelievable plots. Meanwhile, the members of the Historical Club ChronoTop will try to support or refute her points.

***

Address: 

YE Bookstore,

89 Soborna Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»