Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Євгенії Сенік «Країна У, або казки чужим дітям» (Харків)

Дата події: 24.09.2016 17:00

Книгарня «Є» та Видавництво «Книги-ХХІ» запрошують на презентацію книги Євгенії Сенік «Країна У, або казки чужим дітям». Зустріч відбудеться у суботу, 24 вересня. Початок – о 17.00.

Книжка молодої авторки з Луганська Євгенії Сенік «Країна У, або Казки чужим дітям» — це роман про еміграцію, про заробітчанську самотність і нестерпний сум за своєю домівкою. Україна — на 5-ому місці у світі серед країн із найбільшою кількістю емігрантів. Серед них – наші кохані, друзі, знайомі чи родичі. Хвиля міграції так чи інакше зачіпає усіх. Та чи можемо ми знати відчуття та почуття тих, хто покидає рідні домівки, хто кожного ранку, дня та вечора марить про свою Країну У? Євгенія Сенік зображає оголений нерв самотності людини, яка покидає Батьківщину, щоб у той же час врятувати в собі «українське»; людини, яка покидає свою дитину, аби читати «казки чужим дітям».

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом на національним фондом підтримки демократії.

Адреса книгарні «Є»:

вул. Сумська, 3,

метро «Історичний музей».

Тел.: (057) 731-59-49

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»