Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Антона Санченка «Земля Георгія» (Дніпро)

Дата події: 20.07.2016 18:30

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошуютьна презентацію книжки Антона Санченка «Земля Георгія», яка відбудеться у середу, 20 липня, о 18.30. Модератор – Надійка Вовк.

До книжки «Земля Георгія», що вийшла у «Видавництві Старого Лева», увійшли шість повістей письменника Антона Санченка, написані ним у різний час. Повісті поєднує тема моря, сили українського характеру та подорожей морем до Грузії. Книга заснована на досвіді бувалого мореплавця, якому доводиться зазнати випробувань серед хвиль і на суші. Герої повістей Антона у своїй переважній більшості люди суворі, витривалі, відчайдушні, дотепні й підприємливі. Хоча й серед них трапляється щось таке чужорідне, загрозливе своєю підступністю й лицемірством, як, зрештою, в будь-якому гурті, проте це «щось» каталізує вроджені властивості українського характеру, який перемагає силою справедливості.

«В книжці зібрані дуже давні, давні й недавні повісті все про те ж саме — про Грузію, — говорить Антон Санченко про книжку «Земля Георгія». Принаймні можна порівняти, що хвилювало двадцятисемилітнього автора, і що важливо 50-літньому. І чи пішли роки писання на користь стилю. Грузію на різних етапах миру і війни також можна порівняти й принаймні уявляти, чого слід чекати від війни в Україні. Ну а море — поза часом і поза кордонами, воно і зараз, сподіваюся, таке, попри відібраний у нас Крим».

Під час презентації Антон Санченко та Надійка Вовк говоритимуть про силу українського характеру, про Україну та Грузію, про пригоди, кораблі та мореплавців, про силу духу й справедливості.

Адреса книгарні “Є”:
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056)7321392

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»