Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Анни Малігон «Навчи її робити це» (Харків)

Дата події: 26.09.2013 18:00

Книгарня «Є» та видавництво Клуб Сімейного Дозвілля запрошують на презентацію книги Анни Малігон «Навчи її робити це». Зустріч відбудеться у четвер, 26 жовтня.

Початок о – 18:00

Ліза живе своїм особливим життям. Відлюдкувата і вразлива, вона ховається від людей за скельцями своїх окулярів. Та один верескливий і нахабний дзвінок у двері перевертає все її життя. Рудоволоса Марта – повна протилежність Лізи, і саме вона має намір винаймати в неї житло. Дівчата починають жити разом. Але те, що починалося як приваблива гра, перетворюється згодом на жахливий спектакль. Чи зможе Ліза зупинити це, а головне, чи захоче?
Презентація відбувається в рамках фестивалю Йогансен-fest.

***

Адреса книгарні «Є»:
вул. Сумська, 3,
м. «Історичний музей»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

 

Presentation of Anna Malihon’s book Navchy yiyi robyty tse (“Teach Her to Do It”)

Date: 26 Sep. 2013

YE Bookstore and KSD Publishers are happy to invite you to the presentation of Anna Malihon’s book Navchy yiyi robyty tse (“Teach Her to Do It”) on Thursday, 26 September.

Beginning at 18:00.

Liza lives an isolated life. She is unsociable and vulnerable, and hides behind dark sunglasses. Until a loud, insolent doorbell turns her life upside down. Her unexpected visitor is a certain red-haired Marta, her absolute antipode, and she is going to rent a room from Liza. The two girls become a couple. But what began as a tempting game turns into a horror. Can Liza stop it? Moreover, will she?

The presentation takes place in the framework of Johansen-fest.

***

Address:
YE Bookstore,
3 Sumska Street, Metro History Museum.
Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Один відгук

 1. musichka92

  Я дуже довго вагалась чи купувати книгу...

  Бо ж назва і коротенький опис дуже зацікавили... Двічі брала до рук книгу і відкладала, якась надто тоненька, маленька)))

  але за третім разом я таки не втрималась...

  Почала читати із захопленням, але вже на 10 сторінці воно помалу почало зникати.

  Далі читала для годиться. Думала кінець зачарує. Дочитала до моменту де Лізонька починає розкривати таємниці Марти, себто шукає «скелети» у шафі. Так, зацікавило... Настрія чиати з"явився...Але з поверненням Марти (після раптового зникнення) бажання знову пропало.

  Завершення книги взагалі ніяке. Так, згідна, що книжка має залишати читачу право якогось самостійного додумання сюжету. Я люблю коли автори залишають право дофантазувати, але тут... тут фантазувати не було бажання, бо похаду залишилось надто вже багато АЛЕ!!!! Чесно я так розчарувалась, мало не плакала... Я очікувала, що книга буде «бомбою»!!! Тою самою, яка зробить викличе масу емоцій та переживань... Щось схоже як викликала «Курва»... Але ні... Назва ефектна... але не більше... Крім якоїсь огиди і розчарування нічого більше не викликало...

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»