Приходь
Календар
Липень 2010
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Андрія Содомори «Сльози речей»

Дата події: 05.07.2010 18:00

Книгарня “Є” та Літературна аґенція “Піраміда” запрошують Вас на презентацію книги Андрія Содомори «Сльози речей» за участі автора, а також за участі упорядника проекту «Приватна колекція» Василя Ґабора, дизайнера Андрія Кіся, письменника Віктора Неборака, генерального директора Літературної аґенції «Піраміда» Василя Гутковського.
Захід відбудеться 5 липня. Початок — о 18.00.

У новій книзі Андрія Содомори «Сльози речей» живе незвичайний Львів – Львів тонких настроїв та почуттів. Рефреном тут можуть слугувати слова Верґілія «Є таки сльози речей, і що смертне – торкається серця». І, як загублена на білому снігу рукавичка плаче за своєю господинею, так самотня людина у міському просторі сумує за втраченою гармонією життя – «золотим віком». Все це й зумовило елегійну тональність письма. Проза Андрія Содомори переливається в поезію, а психологічні спостереження – у філософські медитації.
Книга «Сльози речей» наповнена новелами, образками, медитаціями (яких у ній є близько сорока) та світлинами відомого фотографа та книжкового дизайнера Андрія Кіся.

Довідкова інформація:
Андрій Содомора — український перекладач, письменник, науковець, член Спілки письменників України, кандидат філологічних наук, дійсний член НТШ, лауреат літературної премії ім. Максима Рильського. Народився на Львівщині, у с. Вирів Кам’янко-Бузького району, у родині священика. Студіював класичну філологію у Львівському національному університеті ім. Івана Франка, ще студентом почав перекладати твори античних авторів. Кандидат філологічних наук, професор Львівського національного університету ім. І. Франка. Автор перекладів з давньогрецької творів Менандра, Арістофана, Софокла, Есхіла, Евріпіда; з латинської творів Горація, Овідія, Лукреція,Сенеки, римських елегійних поетів; прозових творів «Жива античність», «Наодинці зі словом», «Під чужою тінню», «Сивий вітер», «Лініями долі»,"Студії одного вірша" ; поетичних збірок «Наодинці зі Львовом», яка у 1999 році була відзначена грамотою VII Форуму видавців у Львові, «Пригорща хвилин». Андрій Содомора разом із молодим науковцем-латиністом Маркіяном Домбровським, книжковим дизайнером та фотографом Андрієм Кісем створив літературно-мистецьке видання “Anno Domini. Року Божого: Латинські написи Львова», яке ввійшло до переліку найкращих книг 15 Форуму видавців у Львові, здобуло відзнаки у номінаціях «Найкраща книжка про Львів» та «Книжка, котру хочеться мати вдома».
***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»