Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Анатолія Дністрового «Письмо з околиці» (Київ)

Дата події: 12.05.2010 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Грані-Т» запрошують Вас на презентацію книги А. Дністрового «Письмо з околиці», що відбудеться 12 травня.

Початок – о 18:00 год.

До книги «Письмо з околиці», яку Анатолій Дністровий жартома окреслює як «ultra light публіцистика», увійшли мікроесеї, авторські колонки, вибрані статті, записи з нотатника й блоґу, більшість із яких упродовж 2000–2009 років широко друкувалася в часописах та інтернет-виданнях.
Зустрічі різних тем під однією обкладинкою – як, скажімо, поезія і радіація, Кант і кінематограф, стоїцизм і слабкість, чари музики й соціальні трущоби, письмо й читання, мовчання й профани, подорожі й самопожирання, письменники та психоаналіз живота – все це постає складовими голосу з околиці – околиці як особистості автора, околиці як його участі в тих чи інших процесах, навіть околиці як присутності української культури у світі.
Композиція книги «Письмо з околиці» як membra disjecta (з лат. – роз’єднані члени) формує багатогранну картину того, як в одному письмі можуть природно поєднуватися пристрасть до літератури, філософії, історії, кіно та рибальства, а також різні епохи, люди, розчарування й прагнення.
***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота».

4 відгуків

 1. Наталья

  А под «ultra lait публіцистика» подразумевается lite (eng)-легкий (облегченный)? Извините за въедливость, а lait-с французского, молоко, кажется.

 2. Олена

  А чому в оголошеннях так мало інформації (і так багато lait)? тут, наприклад, мені як потенційному відвідувачу заходу бракує видавництва. є різниця, хто саме видав Анатолія...

  щодо читань до Дня матері: хто там буде з цікавих людей, хто робить майстерню? прочитавши оголошення, ніякого бажання брати туди динину немає, на жаль...

  • oksana

   Анатолія видали «Грані-Т» — ця інформація наявна на початку оголошення :) . Анонси формуються на основі інформації, наданої співорганізатором заходу. А для того, щоб уточнити деталі, якраз і існує опція коментаря ;)

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»