Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книги Алєкса Конічіви (Івано-Франківськ)

Дата події: 10.12.2010 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на презентацію книги Алєкса Конічіви «П’ятеро в ліфті, не рахуючи музи», яка відбудеться 10 грудня.

Початок — о 18.00 год.

Як сам автор розповідає про свою книгу: «Загалом вийшла чоловіча книга, котра саме через те, що вона чоловіча, буде дуже цікавою жінкам». На його думку, говорити про сюжет — справа марна, адже життя у цій книзі — не те, що відбувається з її героями, а те, як до цього ставиться читач. «Тож з цією книгою декому буде просто весело, дехто тільки задумається, а дехто навіть зрозуміє щось дуже важливе для себе», — переконаний Алєкс Конічіва.

Серед перших читачів «П’ятеро в ліфті, не рахуючи музи» — відомий співак Владіслав Левицький, ведуча радіо «Львівська хвиля» Галина Лірник, керівник Школи риторики й ораторства «Аґрус» Ірина Снітинська. Саме вони залишили на звороті книги свої позитивні враження від прочитаного.

Нагадаємо, що «П’ятеро в ліфті, не рахуючи музи» — друга книга цього автора, яку видала Літературна агенція «Піраміда». Першою з них був практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера».

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»