Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книг про діяльність й історію УПА та її діячів (Київ)

Дата події: 10.06.2010 18:00

Книгарня «Є» та видавництво “Літопис УПА” запрошують Вас на презентацію книг про діяльність й історію УПА та її діячів.

Початок — о 18:00.

Збірник документів – Літопис УПА, Нова серія, 14 том. «УПА і запілля на Північно-західних Українських землях. 1943—1945 роки»: книга містить невідомі раніше документи. котрі висвітлюють діяльність УПА на Північно-західних Українських землях у 1943—1945 роках. Упорядники В. Ковальчук та І. Марчук.

«Квітка у червоному пеклі. Життєвий шлях Людмили Фої», видана «Літописом УПА» у серії «Події і люди»: у книзі розповідається про долю киянки Людмили Фої (1923—1950 рр.), котра у 18-ти річному віці була одним з організаторів підпілля ОУН Бандери у м. Києві, витримала тортури в’язниці НКВД у 1944 році, була ключовою фігурою у протистоянні радянських спецслужб із Службою безпеки ОУН, зокрема зірвала чекістську операцію із знищення лідерів українського визвольного руху. Водночас була авторкою цікавих новел та оповідань. Загинула у 1950 році у нерівному бою із військовою групою МГБ СССР, рятуючи пораненого друга. Автор В. Іванченко.

«Життя та доля Михайла Дяченка – «Марка Боєслава», видана «Літописом УПА» у серії «Події і люди»: у книзі розповідається про долю М. Дяченка (1910—1952), письменника, підпільника, одного з керівників ОУН Бандери в Україні, його життя і загибель. Одночасно розповідається про його літературну творчість. Автор О. Іщук.

«Життєвий шлях Галини Голояд – «Марти Гай», видана «Літописом УПА» у серії «Події і люди»: у книзі розповідається про життя Галини Голояд (1922—2003) – цікавої письменниці, учасниці підпілля ОУН Бандери в Україні. Репресована радянською владою, вона провела 14 років у тюрмах і таборах. Зокрема знаходилася у відомій в’язниці «Владімірскій централ». Автори О. Іщук та В.Іванченко.
***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»