Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книг Олега Коцарева “Цирк”, Зази Пауалішвілі “Регіна Ольсен”, Вано Крюгера “Вертеп на Куренівці” (Харків)

Дата події: 27.10.2015 18:30

Книгарня “Є”, видавництва “Крок” та “Смолоскип” запрошують на презентацію книг Олега Коцарева “Цирк”, Зази Пауалішвілі “Регіна Ольсен”, Вано Крюгера “Вертеп на Куренівці”. Зустріч відбудеться у вівторок, 27 жовтня. Початок — о 18:30.

Олег Коцарев – поет, прозаїк, журналіст. Автор поетичних книжок «Коротке і довге», «ЦІЛОДОБОВО» (спільно з Павлом Коробчуком і Богданом-Олегом Горобчуком), «Мій перший ніж», «Збіг обставин під Яготином», «Котра година», а також книжки оповідань «Неймовірна Історія Правління Хлорофітума Першого».

Вано Крюгер — поет, резидент культуролоґічно-нецензурованого проєкту«Бактерія». Автор численних публікацій в пресі, в альманахах і антолоґіях. Учасник численних мистецьких акцій і фестивалів. Окремі вірші перекладалися польською, російською, італійською і бенґальською мовами.

Заза Пауалішвілі — поет, письменник, фотограф. Учасник кількох поетичних антологій. Поезії автора перекладалися англійською, німецькою та польською мовами. Окремі поезії було покладено на музику.

Адреса книгарні «Є»:

вул. Сумська, 3,

м. «Історичний музей»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»