Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книг «Маргаритко, моя квітко» Крістіне Нестлінґер та «Позолочена рибка» Барбари Космовської (Івано-Франківськ)

Дата події: 05.05.2012 16:00

Книгарня «Є» та видавництво «Урбіно» запрошують Вас на презентацію книг «Маргаритко, моя квітко» Крістіне Нестлінґер та «Позолочена рибка» Барбари Космовської, що відбудеться 5 травня.

Початок — о 16.00.

Про книгу «Маргаритко, моя квітко»: Маргариті – чотирнадцять, вона непоказна, товста і з купою комплексів, тож життя здається їй не надто веселим. Проте виявляється, із цим можна жити, не дуже переймаючись, бо негаразди із часом минають, якщо докласти бодай мінімум зусиль. У п'ятнадцять із зовнішністю в неї все гаразд, але вона ніяк не може розібратися, кого ж із двох своїх хлопців насправді кохає. Та от Маргариті виповнюється сімнадцять. Вона закінчує школу й готується провести свої перші в житті канікули без батьків. Нехай вони нарешті на самоті з’ясують стосунки! Бо в Маргарити власних клопотів – по саме нікуди.

Крістіне Нестлінґер – одна з найцікавіших та найоригінальніших дитячих письменниць. Художниця за освітою, вона почала писати, доглядаючи вдома маленьких доньок, Крістіану та Барбару. Герої книжок Нестлінґер – звичайні сучасні підлітки, яких можна зустріти скрізь. Усі вони недосконалі, помиляються, шукають вирішення своїх проблем і живуть насиченим життям. У них ми легко впізнаємо себе чи своїх друзів. Крістіне Нестлінґер – лауреат понад 30 літературних премій, серед яких найавторитетніші у світі: медаль Ганса-Християна Андерсена та премія Астрід Ліндґрен. Таємниця успіху Нестлінґер криється в тому, що її книжки однаково цікаві як для дітей так і для дорослих.

У львівському видавництві «Урбіно» також з’явилася вже третя книжка авторки, яку встигли по-справжньому полюбити українські читачі будь-якого віку, Барбари Космовської. «Позолочена рибка» – це одна з найкращих підліткових книжок, яка користується незмінною популярністю в польських підлітків. У 2007 році вона стала Книжкою року в номінації «Найкраща книжка для молоді».

Про книжку «Позолочена рибка»: Безтурботне дитинство Аліції закінчилося, коли розлучилися її батьки. Дівчина думає, що це в її житті найважче випробування. Та час біжить далі, і незважаючи на негаразди в родині, Аліція радіє, що у школі в неї з’являється вірна подруга Сара, а в Крушині, куди вона їздить до дідуся й бабусі, на неї чекає перше кохання… До всього, дівчина робить неабиякі успіхи у фотографії і мріє стати професіоналом.

Звістка про невиліковну хворобу 5-річного зведеного братика Фридерика примусить Аліцію по-іншому глянути на життя, у якому міцно переплелися радість і страждання, кохання й ревнощі, співчуття й банальний егоїзм.

Барбара Космовська (нар. 1958) – популярна польська письменниця, що пише для дорослих і молоді. Книжку «Приватна територія» (2001), що перемогла на літературному конкурсі «Щоденник польської Бриджит Джонс», названо найжіночнішим польським романом 2001 року. Авторка романів «Провінція», «Гобелен» та «Угору річкою» (2003), «Блакитний автобус» (2004), «Думчики» (2005), «Германці» (2008).

Великою популярністю користуються її твори для молоді: «Буба» (2002, головна премія на загальнопольському конкурсі романів для дітей та юнацтва під назвою «Повір у силу фантазії»), «Позолочена рибка» (премія «Книга Року – 2007» польської філії International Board on Books for Young People та перша премія на Літературному конкурсі ім. Астрід Ліндгрен), «Буба: мертвий сезон» (2007), «Пушка» (2008). Українською вийшли такі книжки Барбари Космовської: «Буба» (Львів, «Урбіно», 2010), «Буба: мертвий сезон» (Львів, «Урбіно», 2011) та «Позолочена рибка» (Львів, «Урбіно», 2012).

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and Urbino Publishers are happy to invite you to the presentation of Christine Nöstlinger’s book Gretchen mein Mädchen (“Gretchen, My Girl”) and Barbara Kosmowska’s Pozlacana rybka (“The Gilded Fish”) on 5 May.

Beginning at 16:00.

Christine Nöstlinger is one of the most interesting and original children’s writers today. Trained as a painter, she began to write when she stayed at home to look after her two little daughters, Christiana and Barbara. Nöstlinger’s characters are ordinary teenagers of today. They all are imperfect, they make mistakes, look for solutions to their problems, and live busy lives.

***

Address: 

YE Culture and Arts Center,

31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»