Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книг «Євромайдан. Хроніка відчуттів» та «Євромайдан. Лірична хроніка» (Тернопіль)

Дата події: 16.06.2014 18:30

Книгарня «Є» та літературна аґенція «Discursus»запрошують Вас взяти участь у презентації книг «Євромайдан. Хроніка відчуттів» та «Євромайдан. Лірична хроніка», яка відбудеться 16 червня.

Початок — о 18:30.

Книжка «Євромайдан. Хроніка відчуттів» — колекція есе Тарас Прохаська, Іван Ципердюка, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Юрія Винничука .
Подія Євромайдану й окремі дії в період його тривання матимуть повно інтерпретацій із поглядів історичного, суспільного, культурного… Уже зараз звучить чимало думок й оцінок. Але на все свій час. Чи не найцікавіші після кожної історичної епохи – польові враження. Саме в них найдостовірніші й найцінніші деталі. Ще ліпше, коли це враження людей не лише з досвідом, а й з умінням їх передавати. Тарас Прохасько, Іван Ципердюк, Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Юрій Винничук як літописці Євромайдану. Проте ці автори не фіксують події, а реагують на них. Так, як може відгукуватися кожен українець. Щоправда, роблять вони це у власній письменницькій манері.

Про книжку «Євромайдан. Лірична хроніка»: Коли люди пережили шок від перших кривавих подій, гнів помсти й холоднокровність оборони, — почалося глобальне структурне осмислення нової дійсності. Поезія — це перші спроби зрозуміти, що відбулось.
Презентуватиме книжку видавець Василь Карп'юк. В рамках презентації буде продемонстровано фільм хронікуЄвромайдану

***

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»