Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація інклюзивних книжок «Квітті» та «Сонце в озері твоєму» (Київ)

Дата події: 20.07.2016 18:30

Книгарня «Є» та «видавнича група 12» запрошують на презентацію інклюзивних книжок «Квітті» та «Сонце в озері твоєму», яка відбудеться 20 липня. Початок — о 18.30.


У літній книжковий вечір у Книгарні «Є» поговоримо про інклюзивну літературу — що це таке і який розвиток її в Україні. Під час зустрічі відбудеться презентація двох видань «Видавничого центру «12» — «Квітті» та «Сонце в озері твоєму» а участі авторок та ілюстраторок Олени Осмоловської, Ольги Бутковської та Христини Маканик .
Ви дізнаєтесь цікаві історії створення, зможете насолодитися оригінальними малюнками та ляльками, які були використані для ілюстрування книжок. Також відбудеться показ невеличкого відеоролика про створення лялькових ілюстрацій.
Також у цей книжковий вечір — авторські читання та жива неформальна розмова з читачами про книжки для і про дітей з особливими потребами, про залучення літератури до процесу створення інклюзивного суспільства.

«Сонце в озері твоєму»
(авторка Олена Осмоловська, ілюстраторка Ольга Бутковська).
Вперше казка про особливих дітей ілюстрована авторськими ляльками!
Спеціальний проект «Сонце в озері твоєму» піднімає дуже актуальну і болючу для суспільства проблему ставлення до людей з інвалідністю та розповідається про людей з особливими потребами, з синдромом Дауна (діти Сонця) і аутистів (діти Дощу).
Проект покликаний привернути увагу до проблем таких людей і показати дивовижну крихкість суспільної стандартності та непривабливість існуючого становища.
Для досягнення поставленої мети обрано форму казки, так як вона здатна доступно і цікаво донести до дітей серйозні і гострі міжособистісні моменти.
Цільова аудиторія книжкового проекту — діти початкової та середньої школи, а також сім'ї, які практикують спільне читання і обговорення прочитаного. Виходячи з гостроти та актуальності піднятої в казці проблеми, казка може бути рекомендована для уроків позакласного вивчення в школі та різних дитячих соціальних центрах.
У проекті реалізується інноваційний художній прийом.
Спеціально для ілюстрування казки київська художниця і дизайнер Ольга Бутковська створила серію ексклюзивних ляльок, які збагатили сторінки твору у вигляді яскравих, живих ілюстрацій.

Проект «Квітті» — це книга-гра для всієї родини 
(Авторка проекту Олена Осмоловська, авторка малюнків Христина Маканик)
Для дітей дошкільного віку.
Квітті – це маленькі казкові істоти, які живуть у квітах та завжди відкриті для нових пригод.
Мета цього проекту – залучити до читання родину, зробити процес родинного читання цікавою грою, а не суто формальним виконанням родинних обов’язків.
Це намальована казкова історія, яка надає можливість батькам та дітям, переглядаючи її, вигадувати власні історії.
Батьки вже не зможуть формально ставитися до процесу читання з дитиною, бо ця книга вимагатиме від них фантазію та креатив.
Таким чином, збираючись разом, щоб почитати дитині казочку, родина кожного дня буде вигадувати нові й нові історії, розглядаючи ті ж самі малюнки. А потім дитина залюбки вигадає казочку для батьків. І читання перетвориться на захоплюючу гру для усієї родини.
Ця книга може бути використана для творчих занять з дітками з особливостями розвитку.
Більша частина книги – це високохудожні оригінальні ілюстрації, які створені на основі паперових малюнків художниці Кристини Маканік.
Книга-гра містить розмальовки з образами Квітті, а також українські та англійські слова-розмальовки.
На кожній сторінці в малюнках заховані сторонні предмети, що за своїм змістом відрізняються від загальної концепції художньої розповіді. Малечі пропонується знайти зайві предмети або логічної обіграти та «вмалювати» їх у контекст казки.
Уся інформація у книзі подається двома мовами – українською та англійською."

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
метро «Золоті ворота».

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»