Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація інклюзивних книжок «Квітті» та «Сонце в озері твоєму» від «Видавничого центру «12» і зустріч із авторкою і видавчинею Оленою Осмоловською (Івано-Франківськ)

Дата події: 28.07.2016 18:00

Книгарня «Є» та «Видавничий центр «12» запрошують на розмову про інклюзивну освіту в рамках презентації книжок «Квітті» та «Сонце в озері твоєму». Зустріч відбудеться у четвер, 28 липня. Початок – о 18.00.

Під час зустрічі ви дізнаєтесь цікаві історії створення, зможете насолодитися оригінальними малюнками, які були використані для ілюстрування книжок. Також відбудеться показ невеличкого відеоролика про створення лялькових ілюстрацій. Також у цей книжковий вечір – авторські читання та жива неформальна розмова з читачами про книжки для і про дітей з особливими потребами, про залучення літератури до процесу створення інклюзивного суспільства.

«Сонце в озері твоєму» – уперше казка про особливих дітей ілюстрована авторськими ляльками! Спеціальний проект «Сонце в озері твоєму» порушує дуже актуальну і болючу для суспільства проблему ставлення до людей з інвалідністю та розповідає про людей з особливими потребами, із синдромом Дауна (діти Сонця) і аутистів (діти Дощу). Проект покликаний привернути увагу до проблем таких людей і показати дивовижну крихкість суспільної стандартності та непривабливість існуючого становища. Для досягнення поставленої мети обрано форму казки, оскільки вона здатна доступно й цікаво донести до дітей серйозні та гострі міжособистісні моменти. Цільова аудиторія книжкового проекту – діти початкової та середньої школи, а також сім'ї, які практикують спільне читання й обговорення прочитаного. Виходячи з гостроти та актуальності порушеної в казці проблеми, вона може бути рекомендована для уроків позакласного вивчення в школі та різних дитячих соціальних центрах. У проекті реалізується інноваційний художній прийом. Спеціально для ілюстрування казки київська художниця і дизайнер Ольга Бутковська створила серію ексклюзивних ляльок, які збагатили сторінки твору у вигляді яскравих, живих ілюстрацій.

Проект «Квітті» – це книга-гра для всієї родини. Квітті – це маленькі казкові істоти, які живуть у квітах та завжди відкриті для нових пригод. Мета цього проекту – залучити до читання родину, зробити процес родинного читання цікавою грою, а не суто формальним виконанням родинних обов’язків. Це намальована казкова історія, яка надає можливість батькам та дітям, переглядаючи її, вигадувати власні історії. Батьки вже не зможуть формально ставитися до процесу читання з дитиною, бо ця книга вимагатиме від них фантазії та креативу. Таким чином, збираючись разом, щоб почитати дитині казочку, родина кожного дня буде вигадувати нові й нові історії, розглядаючи ті ж самі малюнки. А потім дитина залюбки вигадає казочку для батьків. І читання перетвориться на захоплюючу гру для усієї родини. Ця книга може бути використана для творчих занять з дітками з особливостями розвитку. Більша частина книги – це високохудожні оригінальні ілюстрації, створені на основі паперових малюнків художниці Кристини Маканік. Книга-гра містить розмальовки з образами Квітті, а також українські та англійські слова-розмальовки. На кожній сторінці в малюнках заховані сторонні предмети, що за своїм змістом відрізняються від загальної концепції художньої розповіді. Малечі пропонується знайти зайві предмети або логічно обіграти та «вмалювати» їх у контекст казки. Уся інформація у книзі подається двома мовами – українською та англійською.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
3-й поверх.
Тел.: (094) 928-31-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Presentation of Kwitty and Sontse v Ozeri Tvoyemu (The Sun in Your Lake) inclusive books from 12 Publishing Center and meeting with author and publisher Olena Osmolovska (Ivano-Frankivsk)

YE Bookstore and 12 Publishing Center have the pleasure to invite you to the presentation of Kwitty and Sontse v Ozeri Tvoyemu (The Sun in Your Lake) inclusive books. The event will take place on Thursday, July 28.

Beginning at 6 p.m.

Guests of the meeting will hear interesting stories of the work on the books and see original illustrations and dolls having been used for the illustration of the books. A short video about the creation of illustrations with real dolls will also be demonstrated.

On this summer literary evening, authors will read extracts from the books and have an informal talk with readers about books for and about children with special needs and the role of literature in the process of inclusive society development.

The inclusive books to be presented are intended for pupils of elementary and middle schools, as well as families practicing reading together with children and discussions about books.

***

Address:
YE Bookstore
31, Nezalezhnosti St.
Third Floor
Tel.: (094) 928-31-41

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»