Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація газети «Простори» (Львів)

Дата події: 29.06.2011 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію 4-го числа літературно-мистецької газети “Простори” під назвою “Вихід на вулицю”, яка відбудеться 29 червня.
Початок — о 18.00.

Коли публічний простір у містах України зменшується і змінюється соціальний ландшафт міста, увагу редакції Просторів привернула вулиця як така — осередок цих трансформацій. Вулиця репрезентує боротьбу ідеологій, вона демонструє нам нашу власну історію, фіксуючи її у тривалому архітектурному висловлюванні. У цьому номері літературно-мистецької газети «Простори» вулиця стала і метафорою оптики, необхідної для переосмислення актуального літературного процесу в його соціально-критичному, політичному вимірі. Свої думки про сучасну українську літературу висловлюють у цьому номері як провідні українські письменники, так і редактори «Просторів».

Видання презентує фотографічну та письменницьку творчість радикального берлінського митця Мірона Цовніра. У номері представлені нові переклади Франца Кафки та Вальтера Беньяміна, вперше українською – літературний текст класика світового кіно П’єра Паоло Пазоліні, а також твори сучасних письменників: Антоніо Мореско, Юрія Андруховича, Інґо Шульце, Томаса Гетхе та інших.

До слова будуть запрошені автори Василь Лозинський і Тарас Федірко. Василь Лозинський представить свої переклади Франца Кафки і поезії. Тарас Федірко презентуватиме свій переклад П’єра Паоло Пазоліні, а також розповідатиме про концепцію ментального картографування.

Простори – це незалежна літературно-мистецька платформа, діяльність якої включає онлайн-журнал www.prostory.net.ua, проведення публічних культурних заходів та друковане періодичне видання.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»