Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація фантастичної мультикової книжки Олега Чаклуна «Мікробот» (Тернопіль)

Дата події: 26.06.2016 16:00

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують дітей 6-12 років та їхніх батьків на презентацію фантастичної мультикової книжки Олега Чаклуна «Мікробот»,  яка відбудеться в неділю, 26 червня. Початок – о 16.00.

«Мікробот» найбільш таємничого сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна – це казка про лицарів, драконів, гномів, чарівне дзеркало і… хоробрих роботів з чудовими «мультяшними» ілюстраціями Яни Любарської (дебют художниці)! Книжка для активних, веселих і креативних дітей молодшого шкільного віку!

Маленький робот Мікробот понад усе полюбляє гратися в хованки. Випадково опинившись на нашій планеті, він заводить дружбу з дівчинкою Амелією та хлопчиком Пітером, і вони разом перемагають космічного лиходія Сульфура. Упевнившись, що хованки тут неперевершені, Мікробот приводить іще сімох друзів-роботів – таких само веселих пустунів і розбишак. І вони вирішують пограти в хованки там, де ще ніхто й ніколи не грав. Але, звісно, без допомоги дітей їм не обійтися…

Надсучасні технології, суперможливості, дива техніки органічно поєднуються в новій книжці сучасного дитячого письменника Олега Чаклуна з живими традиціями доброї казки. Приводьте своїх малюків, буде весело!

Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25-44-59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»